Spikerja e njohur e lajmeve: Të ftuarit pas intervistës në studio më kanë kërkuar numrin e telefonit - Bota Sot
Spikerja e njohur e lajmeve: Të ftuarit pas intervistës në studio më kanë kërkuar numrin e telefonit

Mediale Vip

Spikerja e njohur e lajmeve: Të ftuarit pas intervistës në studio më kanë kërkuar numrin e telefonit

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 06:12
Anjola Hamzaj

Anjola Hamzaj është një ndër spikeret më simpatike të lajmeve.

Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me sytë e saj të bukur të kaltër. Këtë të mërkurë ajo ishte e ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur se sa rol ka luajtur bukuria në ndërtimin e karrierës së saj.

Ndër të tjera Anjola është pyetur nga Jonida Shehu nëse të ftuarit në studion e edicionit të lajmeve pas intervistës i kanë kërkuar numrin e telefonit dhe ajo pa hezitim e ka pranuar që pikërisht kjo gjë ka ndodhur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat