Nga zeshkane në biondin, Ana mahnit në fotosesionin e ri - Bota Sot
Nga zeshkane në biondin, Ana mahnit në fotosesionin e ri

Mediale Vip

Nga zeshkane në biondin, Ana mahnit në fotosesionin e ri

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 21:29
Ana Kabashi

Ana Kabashi nuk heziton të bëjë ndryshime në pamjen e saj, dhe këtë e bëjë shumë shpesh.

Teksa prej kohësh e kemi pari si zeshkane, ajo së fundi befasoj duke u kthyer në bionde.

Këngëtarja seksi së fundi realizoj një fotosesion me dukjen e re dhe padyshim habiti me dukjen e re.

Ana dukej seksi, joshës dhe si përherë në super formë.

Ndryshe, kënga e saj e fundit është ‘Ami lekt’.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat