Modelja që në të shumtën e rasteve pozon pa të brendshme! - Bota Sot
Modelja që në të shumtën e rasteve pozon pa të brendshme!

Mediale Vip

Modelja që në të shumtën e rasteve pozon pa të brendshme!

Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 09:25
Demi Rose

Modelja e famshme, Demi Rose ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E veshur me një fustan të zi, ajo padyshim që duket në formë të përkryer.

Edhe këtë herë nuk kishin se si të mos mungonin provokimet nga ana e saj.

Image

Rose në të shumtën e rasteve shfaqet pa sytjena dhe kjo gjë duket se e bën të ndihet mirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat