Ermal Mamaqi për Encën: Qe bre, çika e Shqipërisë e qiti hitin - Bota Sot
Ermal Mamaqi për Encën: Qe bre, çika e Shqipërisë e qiti hitin

Mediale Vip

Ermal Mamaqi për Encën: Qe bre, çika e Shqipërisë e qiti hitin

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 09:55
Ermal Mamaqi dhe Enca

Enca Haxhia dje publikoi këngën e re.

Ashtu sikurse e kishte paralajmëruar, Enca Haxhia dje (e premte) publikoi projektin e ri muzikor.

Edhe kësaj radhe, këngëtarja mori vëmendje me paraqitjen në videoklip, ndërsa në mesin e komenteve të fansave atë e përkrahën edhe disa prej kolegëve e miqve të saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Qe bre... çika e Shqipnis e qiti Hitin. Ani bre ku ku sa bukur. @enca

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Moderatori Ermal Mamaqi postoi në Instagram këngën e Encës dhe shkruan “Qe bre… çika e Shqipnis e qiti Hitin. Ani bre ku ku sa bukur. @enca“.

Ndërsa, Enca ia kthen “Hahaha KUKUUU  E paska qit”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat