Tjetër ‘tërmet’ nga Lluni dhe Blleki? - Bota Sot
Tjetër ‘tërmet’ nga Lluni dhe Blleki?

Mediale Vip

Tjetër ‘tërmet’ nga Lluni dhe Blleki?

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 20:18
Lluni dhe Blleki

Lluni dhe Bllek në aksion sërish.

Blleki dhe Lluni janë gjenerata e re e grupit P.I.N.T., dhe me talentin dhe paraqitjet e tyre po bëjnë krenar paraardhësit.

Vetëm një muaj pas publikimit të këngës ‘Tërmet’ duket se dyshja po përgatiten të ‘godasin’ sërish, të paktën kështu na shtynë të mendojmë Bllek pe postimin e bërë.

Në një foto të ndarë në Instagram, ai shkroi “Dy agjenta t’pintave në aksion, Sekret”  mbetet të shihet se çfarë po përgadisin tani dyshja e talentuar. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat