Gjiko inspirohet me këngët e Unikkatil - Bota Sot
Gjiko inspirohet me këngët e Unikkatil

Mediale Vip

Gjiko inspirohet me këngët e Unikkatil

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 23:22
Gjiko

Gjiko ka publikuar një video duke dëgjuar këngët e Viktorit.

Gjiko nuk ka nguruar të shpreh haptazi admirimin e tij ndaj legjendës së repit shqiptar, Unikkatil.

Reperi para pak minutave ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram ku shihet duke dëgjuar ‘Kanunin e katilit’ këngë kjo që ka më shumë se një dekadë nga publikimi.

Shihet qartë se edhe vite më vonë këngët e Vikotorit përcjellin të njëjtin mesazh dhe motivim për të gjithë adhuruesit e repit. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat