Kjo është ish gruaja e parë e Veton Surroit të cilën e la për Blerta Sylën! - Bota Sot
Kjo është ish gruaja e parë e Veton Surroit të cilën e la për Blerta Sylën!

Mediale Vip

Kjo është ish gruaja e parë e Veton Surroit të cilën e la për Blerta Sylën!

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 23:48
Veton Surroi dhe Blera Syla

Veton Surroi është publicist, i cili ka nën pronësi dhe disa biznese të tij private.

Lajmi për martesën e tij me aktorën bukuroshe dhe të re Blerta Sylën shokoi të gjithë opinionin e gjerë shqiptarë, kur dihej diferenca në moshë që kishin.

Por, para se Vetoni të lidhej me Blerta Sylën, ishte i martuar me Afërdita Devajën me të cilën kishte dhe dy vajza.

Vajzat e Vetonit dhe të Afërditës tashmë janë të rritura dhe të shkolluara.

Por, të gjithë dëshironi ta dini se cila ishte gruaja e parë e Vetonit, të cilës ia zuri vendin bukuroshja dhe aktorja e ish miss Kosova Blerta Syla.

E ne sot ua sollëm Afërditën që ta shihni, kjo zonjë dikur ndante shtratin bashkë me Vetonin dhe kishin një familje bashkë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat