Reperi shqiptar për Adelina Ismailin: Mangup femër - Bota Sot
Reperi shqiptar për Adelina Ismailin: Mangup femër

Mediale Vip

Reperi shqiptar për Adelina Ismailin: Mangup femër

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 12:26
Adelina Ismaili

K-Albo ka folur për Adelina Ismailin.

Reperi K-Albo ka qenë së fundmi pjesë e emisionit “Mirage”.

Në rubrikën “Kë zgjedh” ai ka qenë i ‘detyruar’ të zgjedh mes emrave të njohur të estradës, ndër ta mes Leonora Jakupit dhe Adelina Ismailit.

E me përgjigjen e dhënë lidhur me këtë ka habitur se çfarë ka thënë për Adelinën.

Për ta parë intervistën e plotë ua sjellim videon në vazhdim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat