“Nga Stambolli me dashuri”, Morena Taraku mbështet Kosovën me këtë postim - Bota Sot
“Nga Stambolli me dashuri”, Morena Taraku mbështet Kosovën me këtë postim

Mediale Vip

“Nga Stambolli me dashuri”, Morena Taraku mbështet Kosovën me këtë postim

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 15:17
Morena Taraku

Morena Taraku e ka mbështetur publikisht Kombëtaren e Kosovës.

Kombëtarja e Kosovë sot pret Anglinë në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ndeshja pritet të filloj në ora 18:00 dhe interesimi për këtë ndeshje është jashtëzakonisht i madh, e ata që nuk mund të shkojnë për ta parë nga afër, Kosovën e kanë përkrahur në mënyra të tjera.

Morena Taraku e cila ndodhet aktualisht në Stamboll, nga atje e ka bërë një postim në përkrahje të djemve tanë.

“Nga Stambolli me dashuri”, ka shkruar ajo pranë fotos në të cilën shihet me fanellë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ffk_kos 💙💛 SONTE #EURO2020 #KOSOVA VS #ENGLAND 🇽🇰 🇦🇱 👐🏼 FROM ISTANBUL WITH LOVE , MT

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat