Georgina e Ronaldos pozon me veshje sportive, duket joshëse - Bota Sot
Georgina e Ronaldos pozon me veshje sportive, duket joshëse

Mediale Vip

Georgina e Ronaldos pozon me veshje sportive, duket joshëse

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 16:03
Georgina Rodríguez

Georgina Rodríguez duket joshëse në veshje sportive.

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodríguez, ka pozuar e veshur me rroba sportive.

Ajo i ka publikuar tri fotografi në të cilat ka marrë poza të ndryshme dhe në fokus të veçantë i ka vënë linjat.

Georgina pozon shpesh për marka të ndryshme, e përveç Ronaldos edhe ajo shpesh gjendet në krye të mediave rozë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧜🏽‍♀️ @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat