Butrint Imeri ndan pak nga kënga e re - Bota Sot
Butrint Imeri ndan pak nga kënga e re

Mediale Vip

Butrint Imeri ndan pak nga kënga e re

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 16:30
Butrint Imeri

Butrint Imeri së shpejti vjen me një tjetër këngë.

Butrint Imeri ka paralajmëruar se shpejti vjen me një këngë të re, këtë ai e bëri me një video të publikuar në Instagram.

Këngtari në postimin e ndarë është shfaqur duke kënduar pak nga kënga e tij e re, dhe pranë videos kishte shënuar “Direkt prej furrës”.

‘Dream girl’ titullohet kënga e fundit nga Butrinti e cila është në bashkëpunim me Nimo, dhe tani ka më arkëtuar më shumë se 10 milionë klikime në Youtube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Direkt prej furres..

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat