Është arrestuar apo jo, Angela Martini tregon të vërteten për burrin e saj - Bota Sot
Është arrestuar apo jo, Angela Martini tregon të vërteten për burrin e saj

Mediale Vip

Është arrestuar apo jo, Angela Martini tregon të vërteten për burrin e saj

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 19:53
Angela Martini

Muaj më parë është folur shumë se bashkëshorti i Angela Martinit është arrestuar.

Angela Martini ka qenë mbrëmjen e kaluar një nga të ftuarat speciale në ‘Klanifornia Show’ me Marina Vjollcën.

Prej kohësh në media ka qarkulluar lajmi se bashkëshorti i saj është shpallur në kërkim, megjithatë ajo ka vendosur ta sqarojë gjithçka përballë pyetjes së Marinës.

“Dua të sqarojmë edhe njëherë e mirë lajmin që është komentuar nëpër të gjitha mediat shqiptare dhe jo vetëm. Është arrestuar apo jo bashkëshorti yt? Ndodhet apo jo në burg?”, e ka pyetur Vjollca. Pas këtij momenti nuk ka munguar as përgjigja e menjëhershme e Angelës e cila është shprehur: “Jo Derisa jam unë gjallë, jo”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤫 @angela_martini

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat