Fifi rikthehet tek ‘Kënga Magjike’ me këngën ‘Marova’ - Bota Sot
Fifi rikthehet tek ‘Kënga Magjike’ me këngën ‘Marova’

Mediale Vip

Fifi rikthehet tek ‘Kënga Magjike’ me këngën ‘Marova’

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 20:24
Fifi

Fifi këtë vit synon çmimin e madh.

Fifi është prezantuar me këngën ‘Marova’ në edicionin e sivjetshëm tek ‘Kënga Magjike’ dhe me performancën e dhuruar këngëtarja premton shumë.

Këtë vit ajo do konkurroj e vetme për çmimin e madh, për të cilin dështoi dy vite me radhë.

Teksti i këngës është shkruar nga vet Filloreta, ndërsa orkestrimin e ka bërë nga Kledi Bahiti.

Kujtojmë se vitin e kaluar Fifi kishte konkurruar së bashku me Mc Kreshën me këngën ‘Psikopatja jote’ me të cilën përveç simpatisë së publikut fituan edhe çmimin “Kënga Hit” dhe “Çmimin e më të votuarve në web”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat