Tjetër lajm i mrekullueshëm: Familja Xhaka po shtohet sërish - Bota Sot
Tjetër lajm i mrekullueshëm: Familja Xhaka po shtohet sërish

Mediale Vip

Tjetër lajm i mrekullueshëm: Familja Xhaka po shtohet sërish

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 20:57
Ilustrim

Një lajm i mrekullueshëm vjen nga familja Xhaka!

Vetëm një muaj e pak pas ardhjes në jetë të vajzës së Granitit dhe Leonitës, Ayana, familja po shtohet sërish.

Këtë radhë janë Arbnorja dhe Taulanti që do bëhen prindër.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë çifti përmes fotografive në rrjete sociale teksa urimet nga ndjekësit kanë qenë të shumta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MUM,DAD & OUR ANGEL👼🏻♥️

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat