Aktoret që bën tifo për Kosovën - Bota Sot
Aktoret që bën tifo për Kosovën

Mediale Vip

Aktoret që bën tifo për Kosovën

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 23:56
Aktoret që bën tifo për Kosovën

Stadiumi “Fadil Vokrri”, sot priti mijëra tifoz anembanë Kosovës, por edhe nga Anglia.

Në stadium nuk munguan as fytyra të njohura nga fusha të ndryshme.

Edhe aktoret e njohura kosovare, veshën fanellat e kombëtares dhe bën tifo për djemtë tanë të jashtëzakonshëm.

Image

Kujtojmë që Kosova mori 4 gola nga miqtë tanë anglez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat