Ja si e kallin atmosferen Ali Hyseni dhe Gena - Bota Sot
Ja si e kallin atmosferen Ali Hyseni dhe Gena

Mediale Vip

Ja si e kallin atmosferen Ali Hyseni dhe Gena

Nga: Maksim Gjokaj Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 16:46
Gena

Ai është një muzikant i njohur dhe punon me emrat më të njohur të estradës shqiptare.

Po flasim për Ali Hyseni artisti shqiptar i cili jeton në Hannover të Gjermanisë e ku mësojmë se muzikën e ka trashëgim nga familja.

Vetëm pak ditë më parë Aliu së bashku me këngëtarin Gena e kanë kallur atmosferën në Disco JOY në Gjermani, por mjeshtri i muzikës kudo ku është me të gjith emrat si :Sabri Fejzullahu, Meda, Ymer Bajrami etj etj ai din më së miri jo vetëm ti shoqërojë artistët por edhe të krijojë super atmosferë e mjafton të shikoni videot në rrjetet e tij sociale e shihni punën mjaft madhështore prej muzikanti.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat