Për çfarë u bashkuan Beatrixi dhe Oriola?

Mediale Vip

Për çfarë u bashkuan Beatrixi dhe Oriola?

Më: 29 nëntor 2019 Në ora: 15:31
Beatrixi dhe Oriola

Dy bukuroshet shqiptare, Beatrix Ramosaj dhe Oriola Marashi janë bashkuar, por kësaj radhe jo për fotosesion.

Dyshja janë bërë bashkë për t’i ndihmuar familjet në nevojë, të cilat u prekën nga tërmeti i së martës në Shqipëri.

Ato shkuan në Krujë, teksa me vete kishin pako me gjëra të ndryshme, për të cilat familjet e prekura kanë nevojë.

Beatrix Ramosaj ka shpërndarë disa video në Instagram, teksa shihen dyshja që po kontribojnë mjaft shumë.

Kujtojmë që dyshja ndihmuan edhe mëherët, si në Laç e Thumanë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat