Për Ritën vera s’ka përfunduar, në bikini tregon linjat e bukura - Bota Sot
Për Ritën vera s’ka përfunduar, në bikini tregon linjat e bukura

Mediale Vip

Për Ritën vera s’ka përfunduar, në bikini tregon linjat e bukura

Më: 30 nëntor 2019 Në ora: 14:54
Rita Ora

Rita Ora mbushi 29 vjet me 26 nëntor dhe festa në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar.

Ajo zgjodhi për të festuar në Amangiri,  Amangiri, një vend shkretinor shumë pranë Las Vegasit së bashku me motrën e saj, kushërirat dhe miket më të afërta

Përmes imazheve të ndryshme të publikuara në rrjetet sociale ajo solli pak nga atmosfera atje.

Rita kishte shfrytëzuar ditëlindjen edhe për tu relaksuar në pishinë, ku edhe solli fotografi e veshur vetëm në bikini.

Ylli kosovar i muzikës botërore tregoj linjat seksi dhe dukej tejet në formë.

Image

Ndryshe, përkundër kësaj, Rita ka bashkëndjer me tërmetin në Shqipëri, ajo deklaroj se do të kontriboj në ndërtimin e disa shtëpive të rrënuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat