“Ndjehem e pafuqishme”, Lori Hoxha shkruan fjalët prekëse pas tërmetit - Bota Sot
“Ndjehem e pafuqishme”, Lori Hoxha shkruan fjalët prekëse pas tërmetit

Mediale Vip

“Ndjehem e pafuqishme”, Lori Hoxha shkruan fjalët prekëse pas tërmetit

Më: 1 dhjetor 2019 Në ora: 20:27
Lori Hoxha

Lori shkruan se ndihet e bekuar që ka pranë njerëzit e dashur dhe fjalët e saj të bëjnë të reflektosh në këto ditë të vështira.

“Ju uroj të gjithëve një dhjetor të qetë e të gëzuar. Ndihem shumë e bekuar që kam njerëzit e zemrës pranë, shëndoshë e mirë. Shumë prej nesh nuk e patën atë fat, ndaj falenderoj Zotin çdo ditë. Ndihem e pafuqishme ndaj çdo gjëje që po ndodh, por lutem (e jo vetëm) që situata të lehtësohet dhe mund të gëzojmë aq sa mundemi jetën që kemi fatin të kemi”, shkruan ajo.

Në këto ditë ku askush nuk po gjen paqe, të gjithë duhet të jemi mirënjohës që kemi afër ata që duam.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat