Hailey Bieber përgjigjet me simpati ndaj spekulimeve për shtatzëni - Bota Sot
Hailey Bieber përgjigjet me simpati ndaj spekulimeve për shtatzëni

Mediale Vip

Hailey Bieber përgjigjet me simpati ndaj spekulimeve për shtatzëni

Më: 2 dhjetor 2019 Në ora: 14:07
Hailey Bieber

Modeli Hailey Bieber dhe bashkëshorti i saj Justin Bieber aktualisht po kalojnë kohën në Florida.

Edhe pse muaji i mjaltit mbaroi për 23-vjeçarin Hailey Bieber dhe 25-vjeçarin Justin Bieber, çifti është akoma me pushime në Majami pasi ata festuan datëlindjen e manekinit.

Fotografitë e Hailey Bieber duke mbajtur dorën në bark, u shfaqën, dhe disa media nxitën spekulimet rreth asaj se ajo ishte shtatzënë.

Modeli nuk u mor shumë me thashethemet e pabazuara, por thjesht postoi një koment në Instagram.

“Interneti është argëtues. Jo, nuk jam shtatzënë, por me të vërtetë më pëlqen shumë ushqimi”, shkruan Hailey Bieber.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat