Vajza në foto sot është një prej emrave të njohur të ekranit - Bota Sot
Vajza në foto sot është një prej emrave të njohur të ekranit

Mediale Vip

Vajza në foto sot është një prej emrave të njohur të ekranit

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 12:13
Eliona Pitarka

Ajo është një prej vajzat që karakterizohet për bukurinë e saj dhe angazhimin në punë.

Eliona Pitarka është kthyer në kohë për ta publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram.

Kjo me rastin e ditëlindjes së saj, imazh pranë të cilit ka pranuar komente të shumta urimesh.

Në shikim të parë shihet se vogëlushja në foto është Eliona, ajo e cila karakterizohet për bukurinë e angazhimin si aktore e pjesë e botës së spektaklit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat