Arbenita Isamjli pozon pa të brendshme - Bota Sot
Arbenita Isamjli pozon pa të brendshme

Mediale Vip

Arbenita Isamjli pozon pa të brendshme

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 12:54
Arbenita Isamjli

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli ka vazhduar me foto provokative

Bukuroshja, e cila ka një lidhje të çuditshme me reperin Fero, ku herë janë dhe herë nuk janë në lidhje, ka postuar një foto ku duket se e ka shumë nxehtë.

Ajo sapo ka dal nga banjo dhe shihet qartë që nuk ka të brendshme e poshtë fotos ajo ka edhe një mesazh interesant.

“E pashqetësuar”, ka shkruar modelja.

Ndryshe modelja është duke qëndruar në Palma de Mallorca të Spanjës, ku është duke reklamuar për një markë të njohur botërore të veshjeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat