Jennifer Lopez zbulon se dëshiron një fëmijë tjetër - Bota Sot
Jennifer Lopez zbulon se dëshiron një fëmijë tjetër

Mediale Vip

Jennifer Lopez zbulon se dëshiron një fëmijë tjetër

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 13:15
Jennifer Lopez

Këngëtarja dhe aktorja e njohur ka zbuluar për mediat e huaja se po mendon të zgjerojë familjen e saj.

Në fakt, 50-vjeçarja zbuloi për “People” se ajo donte një fëmijë me të fejuarin e saj, Alex Rodriguez.

“E dua! Nuk e di nëse Zoti e ka këtë në mendje, por do të doja të provoja. Unë jam e hapur për këtë, ”tha Jennifer Lopez.

Ndryshe, Jennifer Lopez tashmë ka binjakët Emma dhe Max të cilët, siç zbuloi, do të dëshironin të kishin një vëlla ose motër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat