Sergio zbulon shifrat e çmendura që fitojnë këngëtarët nga Youtube - Bota Sot
Sergio zbulon shifrat e çmendura që fitojnë këngëtarët nga Youtube

Mediale Vip

Sergio zbulon shifrat e çmendura që fitojnë këngëtarët nga Youtube

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 15:50
Sergio

I ftuar në “Glamour Zone”, Sergio një nga këngëtarët më të pëlqyer nga të rinjtë shqiptarë ka treguar sa fiton një artist shqiptar nga Youtube vetëm për një këngë.

Ester: A fiton shumë nga Youtube?

Segio: Mjaftueshëm, shumë

Ester: Mjaftueshëm për të bërë një jetë luksi?

Sergio: Më shumë se luks. Youtube është një burim shumë i mirë dhe unë mendoj se vetëm me të ardhurat e Youtube mund të bësh një jetë shumë shumë luksoze.

Ester: Një nga këngët e tua më të klikuara ka qenë “Dije Zemër”, sa ke fituar nga ajo këngë?

Sergio: kënga ime ka rreth 20 milion shikime dhe kam fituar diku tek 30 mijë euro vetëm nga Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat