2Ton publikon disa sekuenca të klipit të ri - Bota Sot
2Ton publikon disa sekuenca të klipit të ri

Mediale Vip

2Ton publikon disa sekuenca të klipit të ri

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 18:16
2Ton

2Ton po vjen me këngë të re.

2Ton ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin kësaj radhe e sjell në bashkëpunim me një artist.

Kënga titullohet “Wallahi Wallahi”, ndërsa e sjell në duet me Boyat si dhe të shoqëruar edhe me videoklip.

Përmes një videoje, këngëtari ka publikuar disa sekuenca të videoklipit, i cili pritet të publikohet shumë shpejt.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe ky artist.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Very soon... Wallahi wallahi ft. @boyatofficial Video @m3vlo #worldwide

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat