Flori ka diçka për t’i thënë Enedës, pas performancës në “Kënga Magjike” - Bota Sot
Flori ka diçka për t’i thënë Enedës, pas performancës në “Kënga Magjike”

Mediale Vip

Flori ka diçka për t’i thënë Enedës, pas performancës në “Kënga Magjike”

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 22:50
Endeda Tarifa, Flori

Flori Mumajesi ka një ‘mesazh’ për Eneda Tarifën.

Eneda Tarifa këtë vit po konkurron në festivalin “Kënga Magjike” me këngën “Ma zgjat dorën”.

Këngën “Ma zgjat dorën”, Enedës ia punoi kantautori Flori Mumajesi dhe është një nga këngët favorite për çmimin e parë.

Pas performancës së Enedës, Flori përmes një postimi në Instagram, i thotë me shaka asaj se ia ka borxh një mesazh.

“Eneda Tarifa ma ke borxh nje Mesazh. 069700 0017 Vod 30”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, Flori Mumajesi vitin e kaluar zuri vendin e parë në këtë festival, me këngën “Plas”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat