Nga skena e “Këngës Magjike”, Adrola bën dedikimin emocionues - Bota Sot
Nga skena e “Këngës Magjike”, Adrola bën dedikimin emocionues

Mediale Vip

Nga skena e “Këngës Magjike”, Adrola bën dedikimin emocionues

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 23:35
Adrola Dushi

U mbajt nata e dytë e festivalit “Kënga Magjike”.

Adrola Dushi dhe Ardit Gjebrea po prezantojnë edicionin e sivjetmë të festivalit “Kënga Magjike”.

Adrola ka ndërruar fustanet tre herë gjatë mbrëmjes së sontme dhe dukej për mrekulli.

Në një moment, teksa gjendej në skenë, bukuroshja shfrytëzoi rastin ta përshëndeste djalin e saj, i cili po e ndjek nga Amerika.

“Të ka mami mbret”, tha Adrola e emocionuar.

Për ndryshe, nata finale e festivalit “Kënga Magjike” do të mbahet të shtunën (7 dhjetor). 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat