Kujt ia dedikoi tatuazhin e radhës këngëtari i njohur? - Bota Sot
Kujt ia dedikoi tatuazhin e radhës këngëtari i njohur?

Mediale Vip

Kujt ia dedikoi tatuazhin e radhës këngëtari i njohur?

Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 08:24
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Këngëtari më famë botërore, Justin Bieber së fundi ka bërë edhe një tatuazh.

Justin ka vendosur që tatuazhin e radhës ta bëjë në pjesën e qafës, ku shkrim kishte “Forever-Përgjithmonë” dhe disa pëllumba.

Artisti lajmin e dha përmes një postimi në Instagram, ku e falënderoi personin që ia bëri.

Kujtojmë që muaj më parë, ai u martua me modelen e njohur Hailey Baldwin në një ceremoni të fshehtë në New York.

Justin nuk ka lansuar një album të ri që në vitin 2015.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat