“Adrola e bukur, por nuk ia thotë për prezantim“, si iu përgjigj modelja komenteve që mbushën rrjetin! - Bota Sot
“Adrola e bukur, por nuk ia thotë për prezantim“, si iu përgjigj modelja komenteve që mbushën rrjetin!

Mediale Vip

“Adrola e bukur, por nuk ia thotë për prezantim“, si iu përgjigj modelja komenteve që mbushën rrjetin!

Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 08:42
Adrola Dushi

Një prej vajzave më të bukura shqiptare, është këtë herë bashkëprezantuese e “Kënga Magjike 2019“.

Adrola Dushi na ka përfaqësuar denjësisht në Miss Unverse 2012, por disa momente pasigurie që shfaqi në skenën e fëstivalit, nxitën komentet e ndjekësve të zhgënjyer, që thanë se Adrola mund të jetë shumë e zonja në profesionin e saj, por jo në prezantim.

Ajo zgodhi t`I përgjigjej nga skena, në natën e dytë të festivalit. “Ardit,  afër magjisë tënde emocionohesh lehtë, e pastaj na thonë portalet Adrola e bukura…“, ishte komenti i saj, i cili i referohej pikerisht pretendimeve që kanë mbushur rrjetin.

Ardit Gjebrea i dha zemër, duke i kujtuar se më e mira është të jetë vetvetja dhe të flasë ashtu sic e mendon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat