Menaxheri i disa emrave në estradë, Jetmir Agaj: Më ka kontaktuar djali i Pablo Escobarit - Bota Sot
Menaxheri i disa emrave në estradë, Jetmir Agaj: Më ka kontaktuar djali i Pablo Escobarit

Mediale Vip

Menaxheri i disa emrave në estradë, Jetmir Agaj: Më ka kontaktuar djali i Pablo Escobarit

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 00:42
Jetmir Agaj

Menaxheri i njohur i disa prej emrave të estradës, Jetmir Agaj, ka rrëmbyer vëmendjen me një deklaratë të tij.

Ai ka thënë se rëndësia e menaxhimit përmes rrjeteve sociale është shumë e rëndësishme, pasi në këtë formë erdhi deri te komunikimi i tij me djalin e Pablo Escobarit.

Kjo ndodhi kur moderatorja Alba Morina e cila ishte gjithashtu në emision, e pyeti se “çfarë i duhet komunikim me Kolumbi?”.

“Kam edhe videon ekskluzive. Ai është duke e promovuar librin në çdo vend dhe kur ka arritur në Evropë dhe Ballkan, më ka ardhur kontakt direkt prej tij”, ka thënë Agaj përgjatë emisionit.

I njëjti gjithashtu tha ka edhe video që dëshmon shkrimet zyrtare të realizuar me djalin e Escobar, Juan Pablo Escobar Henao.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat