Romeo kudo me të, shoqëron Jonidën në Kënga Magjike - Bota Sot
Romeo kudo me të, shoqëron Jonidën në Kënga Magjike

Mediale Vip

Romeo kudo me të, shoqëron Jonidën në Kënga Magjike

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 08:17
Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi

Prej kohësh është bërë publike lidhja mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit të humorit, Romeo Veshaj.

Megjithatë ata sërish vijojnë të tregohen të rezervuar për sytë e publikut.

Mirëpo në dallim nga ta vëllai tjetër binjak i aktorit, Donald Veshaj, del publikisht me moderatoren Bora Zemani, me të cilën thuhet se kanë nisur bashkëjetesën.

Por teksa të enjten mbrëma u mbajt nata e dytë e festivalit Kënga Magjike, ku pjesë e jurisë është edhe Jonida, Romeo e shopqëroi atë.

I pozicionuar në radhët e publikut bashkë me Donaldin dhe Borën, ai nuk mund të mungonte në këtë event të rëndësishëm të Jonidës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat