Mozzik gati të ‘djeg’ lojën, ja kur publikon projektin e ri - Bota Sot
Mozzik gati të ‘djeg’ lojën, ja kur publikon projektin e ri

Mediale Vip

Mozzik gati të ‘djeg’ lojën, ja kur publikon projektin e ri

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 08:34
Mozzik

Pas ‘Dhelpër dinake’, Mozzik është gati për të ‘djegur’ edhe një herë lojën.

Të paktën kështu ka paralajmëruar vet  reperi në një postim të radhës që ka bërë në llogarinë e tij zyrtare të Instagramit.

“13 dhjetor digjet loja edhe niher”, ka shkruar Mozzik në përshkrimin e një fotografie bardhë e zi.

Mozzik edhe këtë herë ka treguar se bashkëpunëtorët e tij në këngën e re janë Rzon, Macloud dhe Entemedia.

Se çfarë ka përgatitur këtë herë reperi mbetet të shihet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat