Dhurata Dora arrin sukses të madh në Francë - Bota Sot
Dhurata Dora arrin sukses të madh në Francë

Mediale Vip

Dhurata Dora arrin sukses të madh në Francë

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 18:09
Dhurata Dora dhe Soolking

Sukseset e Dhurata Dorës nuk kanë të ndalur.

Këngëtarja ka njoftuar përmes Instagramit se bashkëpunimi i saj me Soolking, po qëndron në Top 5 të Francës.

Projekti i realizuar në Prishtinë në Redbox Entertainmet, ka arritur mbi 300 milionë klikime në YouTube dhe ka arritur të jetë hiti më i madh i këtij viti.

Përpos kësaj, Dhurata ka bashkëpunuar tani me Maitre Gims një tjetër artist shumë i njohur në Francë dhe në botë, kënga e të cilëve u publikua vetëm pak ditë më parë

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Top 5 #France 🙏🙏 🇦🇱 🇩🇿

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat