U martua tri herë, tani kjo është gruaja bukuroshe e Afrim Muçiqit - Bota Sot
U martua tri herë, tani kjo është gruaja bukuroshe e Afrim Muçiqit

Mediale Vip

U martua tri herë, tani kjo është gruaja bukuroshe e Afrim Muçiqit

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 18:20
Afrim Muçiqi

Këngëtari i hitit “Dadush” dhe shumë këngëve të tjera që janë bërë më të pëlqyerat e publikut, po e jeton një lidhje martesore të re, në krahët e Halime Manit.

Afrimi më parë ishte i martuar e kishte fëmijë, e gjithashtu kishte jetuar një kohë të gjatë me këngëtaren dhe aktoren Emine Toska.

Sot, këngëtari është i lumtur në krahët e Halimes, me të cilën e ka edhe një djalë, që po rritet dita ditës, e madje është tejet i dashur për gjithë anëtarët e familjes.

Halimja më nuk po bënë këngë e videoklipe, por gjithsesi po këndon, më së shpeshti në krahët e të shoqit. Halimja po duket tejet ndryshe me modelim e fundit të flokëve

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat