A flet Vlora Dumoshi me Mimoza Mustafën, këngëtaren që ia mori bashkëshortin? - Bota Sot
A flet Vlora Dumoshi me Mimoza Mustafën, këngëtaren që ia mori bashkëshortin?

Mediale Vip

A flet Vlora Dumoshi me Mimoza Mustafën, këngëtaren që ia mori bashkëshortin?

Nga: H.O. Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 19:15
Ilustrim

Vlora Dumoshi është zyrtare e lartë e LDK-së, një femër e zgjuar dhe shumë e pashme. Ajo ka dy djem nga martesa me këngëtarin Shkumbin Kryeziu, nga i cili u nda vite me parë.

Vetë Dumoshi kishte rrëfyer jetën e saj, kur Shkumbini zgjodhi për bashkëshorte të dytë këngëtaren Mimoza Mustafa për t’ia kthyer shpinën asaj dhe djemëve.

Dumoshi kishte deklaruar se edhe 9 vite të tjera kishte jetuar me prindërit e Shkumbinit, ndërsa tani jeton me djemtë e saj si një nënë e pavarur.

Sipas rrjeteve sociale, duket se Vlora dhe Mimoza nuk kanë asnjë raport me njëra-tjetrën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat