Vajza e Norës dhe Robertit me rroba tejet të shtrenjta, ja sa kushton vetëm një xhaketë e saj

Mediale Vip

Vajza e Norës dhe Robertit me rroba tejet të shtrenjta, ja sa kushton vetëm një xhaketë e saj

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 16:14
Vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit, Renee

Renee vishet me rroba të shtrenjta.

Vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit, Renee, është bërë e njohur për publikun pasi dy prindërit e saj janë emra të njohur të ekranit.

E jo vetëm prindërit e saj, edhe Renee vishet me rroba të shtrenjta.

Faqja ‘whattheywearin’ në Instagram kanë publikuar çmimet e veshjeve të saj dhe janë tejet të larta. Një xhaketë e saj kushton hiç më pak se 420 euro dhe është e markës së njohur Burrbery ndërkaq atletet e saj nga Gucci bëjnë 490 euro

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat