Në prag të vitit të ri, Tayna i bën vetes dhuratë këtë veturë super luksoze - Bota Sot
Në prag të vitit të ri, Tayna i bën vetes dhuratë këtë veturë super luksoze

Mediale Vip

Në prag të vitit të ri, Tayna i bën vetes dhuratë këtë veturë super luksoze

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 18:08
Tayna

Tayna i ka bërë vetes dhuratë luksoze.

Duke qenë se jemi në prag të përfundimit të vitit 2019 dhe afër atij të riut 2020, Tayna ka vendosur që t’i bëjë vetes një dhuratë luksoze.

Bëhet fjalë për një veturë të tipit BMW X6 Drive 2019.

“Edhe një. Dhuratë për veten time. Para kohës 2020”, ka shkruar ajo pranë postimit ku shihet duke pozuar para veturës së saj të re.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Edhe njo🙏🏻 #gifttomyself Ahead of time 2020💃🏻

A post shared by Tayna (@tayna) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat