Ramiz Lladrovci fejoi djalin, publikohen foto duke u puthur - Bota Sot
Ramiz Lladrovci fejoi djalin, publikohen foto duke u puthur

Mediale Vip

Ramiz Lladrovci fejoi djalin, publikohen foto duke u puthur

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 21:55
Ramiz Lladrovci

Festë në familjen Lladrovci..

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci fejoi djalin, Drilonin. Djali i Lladrovcit u fejua me Elena Maculën.

Lajmin e bëri të ditur bashkëshortja e Ramizit, Shemsija përmes postimeve në facebook. Ajo publikoi dy imazhe të djalit dhe nuses, të cilët i uroi me rastin e fejesës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat