“Dasmë e madhe”, vjen nga Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli - Bota Sot
“Dasmë e madhe”, vjen nga Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli

Mediale Vip

“Dasmë e madhe”, vjen nga Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli

Më: 12 dhjetor 2019 Në ora: 23:02
Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli

Shkurta dhe Gresa sapo kanë publikuar këngën e re.

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të radhës.

Nënë e bijë kanë lansuar këngën me titull “Dasmë e madhe”, të cilën e sjellin përplot ritëm,

Më poshtë mund ta dëgjoni “Dasmë e madhe”, këngë të cilën dy artistet e sollën në prag të festave të fundvitit.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat