Festë madhështore për ditëlindjën e parë të Hanës - Bota Sot
Festë madhështore për ditëlindjën e parë të Hanës

Mediale Vip

Festë madhështore për ditëlindjën e parë të Hanës

Më: 15 dhjetor 2019 Në ora: 13:17
Loredana Zefi dhe Mozzik

Hanës i kanë organizuar festë madhështore për ditëlindjen e parë.

Vajza e Mozzikut dhe Loredanës këtë muaj mbush, 1 vit jetë.

Me rastin e ditëlindjes, asaj i është organizuar festë madhështore dhe këtë e bëri të ditur vetë Loredana nëpërmjet një postimi në Instagram.

Loredana hyri në Instagram për të postuar një fotografi të vajzës së saj me një kurorë në kokë e për t’I njoftuar të gjithë se më datë 22 do të ketë festë për ditëlindjen e parë të Hanës.

Nuk dihet nëse do të jetë i pranishëm edhe Mozzik.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat