Melinda publikon me videoklip këngën “Karma” - Bota Sot
Melinda publikon me videoklip këngën “Karma”

Mediale Vip

Melinda publikon me videoklip këngën “Karma”

Më: 15 dhjetor 2019 Në ora: 15:41
Melinda Ademi

Melinda e ka publikuar këngën e saj të re.

Melinda Ademi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Karma” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip ku ajo vjen tejet atraktive.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet reperja Ademi në bashkëpunim me Tonic dhe Denk, teksa për ‘beatin’ është kujdesur Tonic, Dj Bannzz, ESBeatz.

Kënga të cilën fansat e prisnin me padurim e gjeni tashmë në kanalin zyrtar në Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat