Skerdi jep detaje rreth bashkëpunimit me Adelinën - Bota Sot
Skerdi jep detaje rreth bashkëpunimit me Adelinën

Mediale Vip

Skerdi jep detaje rreth bashkëpunimit me Adelinën

Më: 15 dhjetor 2019 Në ora: 19:06
Skerdi dhe Adelina Ismaili

Skerdi dhe Adelina Ismaili së shpejti do vijnë me një bashkëpunim.

Skerdi dhe Adelina Ismaili brenda pak ditëve pritet ta publikojnë bashkëpunimin e tyre të ri, të cilin do ta titullojnë ‘Amanet’.

Është reperi ai i cili tregoi se xhirimet e klipit tashmë kanë përfunduar  dhe me anë të një postimi të bërë në Instastory ai shton se projekti i cili do lansohet së shpejti do jetë ‘zjarrë’.

Projektet e fundit për të dy artistët ishin po ashtu bashkëpunime, Adelina ishte në duet më e Rinën ‘Qikat’, ndërsa Skerdi kishte bashkëpunuar me Donjeta Morinën për këngën ‘Falma’. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat