Morena me pozë atraktive e veshur kokë e këmbë në “Fendi” - Bota Sot
Morena me pozë atraktive e veshur kokë e këmbë në “Fendi”

Mediale Vip

Morena me pozë atraktive e veshur kokë e këmbë në “Fendi”

Më: 11 janar 2020 Në ora: 17:26
Morena Taraku

Morena Taraku pozoi joshëse në fotografinë e radhës.

Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat tregon jetën luksoze që bën.

Këngëtarja njihet si një prej emrave që vishet nga brendet më të njohura, veshje të cilat kapin shifra të larta.

Së fundi, Morena ka postuar një imazh, e veshur me një xhaketë  dhe çizme të brendit “Fendi”, teksa ishte veshur shkurt.

Kujtojmë se “Missed Call” titullohet projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DID MY NEW SEASON OF #FENDI HURT YOUR FEELINGS ? #FF

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat