Nusja e Milotit nuk ndalet, plot stil e sharm pozon nga makina luksoze! - Bota Sot
Nusja e Milotit nuk ndalet, plot stil e sharm pozon nga makina luksoze!

Mediale Vip

Nusja e Milotit nuk ndalet, plot stil e sharm pozon nga makina luksoze!

Më: 12 janar 2020 Në ora: 16:56
Belkiz Kera

Nusja e futbollistit të njohur nga Kosova, Milot Rashica, Belkiz Kera është një personazh mjaft i ndjekur nëpër rrjetet sociale.

Ajo me paraqitjet e saj të vazhdueshme merr vëmendjen e ndjekësve të saj dhe të mediave rozë.

Së fundmi ajo ka pozuar nga makina e saj luksoze e markës ‘Porsche’, nga e cila e kemi parë shpesh të pozoj.

Vërehet nëpër paraqitjet e saj stili dhe sharmi që e reflekton në veshjen dhe dukjen e saj të veçantë.

Kujtojmë që Miloti dhe Belkizja shpesh herë shihen teksa pozojnë pranë njëri-tjetrit, duke paraqitur çiftin ‘ideal’. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat