Alban Skenderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë - Bota Sot
Alban Skenderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë

Mediale Vip

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani bëhen prindër për herë të dytë

Më: 14 janar 2020 Në ora: 13:32
Alban Skenderaj, Miriam Cani dhe vajza e tyre

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë, Ameli bëhet motra e madhe e Duam.

Miriam Cani ka sjellë në jetë djalin e saj, i cili është fëmija i dytë me bashkëshortin Alban Skenderaj, çifti i kanë vënë vogëlushit emrin Duam.

Këngëtari përmes një postimi ka dhënë lajmin e gëzueshëm, duke shkruar disa fjalë shumë të bukura për të birin e posalindur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat