Gjiko këshillon kolegët të “mshelen në studio” - Bota Sot
Gjiko këshillon kolegët të “mshelen në studio”

Mediale Vip

Gjiko këshillon kolegët të “mshelen në studio”

Më: 14 janar 2020 Në ora: 14:14
Gjiko

Gjiko ka gjetur një mënyrë ndryshe për të këshilluar kolegët e tij.

Reperi nuk ka qenë edhe shumë aktiv në muzikë gjatë vitit 2019, por mund të veçohen bashkëpunimet me Norën “Anna” dhe dueti me Butën “My Bro”.

Gjiko nëpërmjet një Instastory ka paralajmëruar një vit më ngjeshur se ky që lam pas, dhe i këshillon kolegët të mshelen në studio pasi do ua ‘përfundoj’ karrierat.

“Sa rrini në Instagram, shkoni msheluni në studio punoni, se svijet veç mu ka tek me jau palu pilifuncat”, ka shkruar Gjiko.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat