Genta Ismaili publikon pamje, duke u “rrahur” me të dashurin e saj turk - Bota Sot
Genta Ismaili publikon pamje, duke u “rrahur” me të dashurin e saj turk

Mediale Vip

Genta Ismaili publikon pamje, duke u “rrahur” me të dashurin e saj turk

Më: 16 janar 2020 Në ora: 12:38
Hysein Usta, Genta Ismajli

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po e jeton një romancë të lumtur dashurie.

Madje, krijuesja e shumë hiteve duket se “shkrihet” e tëra pas mashkullit i cili duket se i ka pushtuar zemrën.

Ajo dhe biznesmeni i suksesshëm turk Hysein Usta, tash e sa kohë po dalin hapur pranë njëri-tjetrit.

Image
Hysein Usta, Genta Ismajli

 

Së fundmi Genta ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram disa video ku shihet duke u argëtuar me të dashurin, teksa po testonin aftësitë e tyre në “karate”.

Duket se ata po e shijojnë secilin moment pranë njëri – tjetrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat