Reperi i njohur shqiptar ka gati bashkëpunimin me Chris Brown, zbulon datën e publikimit - Bota Sot
Reperi i njohur shqiptar ka gati bashkëpunimin me Chris Brown, zbulon datën e publikimit

Mediale Vip

Reperi i njohur shqiptar ka gati bashkëpunimin me Chris Brown, zbulon datën e publikimit

Më: 16 janar 2020 Në ora: 23:30
Gashi

Pak ditë më parë, Gashi zbuloi se 2020 kishte nisur mjaft mirë për të. Ai tregoi se shumë shpejt do të sjellë një nga këngët e tij më të pëlqyera, ‘Safety’, remix në bashkëpunim me Chris Brown.

Dhe duket se kënga ?shtë gati dhe do të publikohet më shpejt nga sa e kishit menduar.

Gashi ka bërë të ditur me anë të një postimi në ‘Instagram’ se data e publikimit do të jetë 24 janar.

Image

“Safety 2020, 24 janar në bashkëpunim me Chris Brown, Afro B dhe Dj Snake”, ka shkruar ai në Instagram.

Gashi po ecën mjaft mirë në rrugën e tij drejt suksesit, pasi ka bashkëpunuar edhe herë të tjera me personazhe të famshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat