Me kë po shoqërohet Nora pas ndarjes nga Roberti? - Bota Sot
Me kë po shoqërohet Nora pas ndarjes nga Roberti?

Mediale Vip

Me kë po shoqërohet Nora pas ndarjes nga Roberti?

Më: 17 janar 2020 Në ora: 13:37
Nora

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E pas ndarjes Nora po e shijon jetën e saj si beqare.

Së fundi ajo ka shkuar në Brezovicë me shoqen e saj Geta Beqën, e cila po e shoqëron Norën pas ndarjes nga Roberti.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat