Klea Huta shtatzënë për herë të parë; zbulohet gjinia e bebit - Bota Sot
Klea Huta shtatzënë për herë të parë; zbulohet gjinia e bebit

Mediale Vip

Klea Huta shtatzënë për herë të parë; zbulohet gjinia e bebit

Më: 17 janar 2020 Në ora: 14:18
Elgit Doda, Klea Huta

Klea Huta është në pritje të ëmbël për tu bërë nënë për herë të parë.

Vetëm pak ditë më parë mediat zbuluan se prezantuesja bukuroshe dhe partneri i saj, kantautori Elgit Doda do të bëhen prindër këtë vit.

Por kur pritet që ndonjë nga protagonistët të reagojë idhur me këto lajme, burime pranë çiftit kanë bërë me dije se tashmë është mësuar edhe gjinia fëmijës që thuhet se pritet të vijë në jetë në fillim të verës.

Mësohet se dy të rinjtë e dashuruar do të bëhen me djalë, i cili është fryt i lidhjes disavjeçare të dy artistëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat